Motorola Razr 70 Ultra
مشخصات Motorola Razr 70 Ultra
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Razr 70 Ultra |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €1,390 |
بدنه
| ارتفاع | 171.5 میلیمتر (6.75 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 7.2 میلیمتر (0.28 اینچ) |
| وزن | 199 گرم (7.02 اونس) |
| جنس بدنه | فریم: آلومینیوم جلویی: Gorilla Glass Ceramic (تا شده) جلو: پلاستیک (باز شده) |
| رنگها | رنگ قهوه ای ، رنگ بنفش |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP48 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | تاشو LTPO AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 7 اینچ |
| رزولوشن | 1224 × 2992 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 462 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 87.3% |
| حداکثر روشنایی | 5000 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4320 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| رم | 16GB |
| حافظه داخلی | 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.0 |
| نسخهها | 512GB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 2.0 μm ، 1/1.56" اندازه سنسور تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 122° ( اولتراواید ) ، 1.2 μm ، 1/2.93" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) ، 1.28 μm |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 68 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 30 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Tri-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Razr 70 Ultra
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Razr 70 Ultra چقدر است؟
قیمت Motorola Razr 70 Ultra €1,390 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Razr 70 Ultra چیست؟
Motorola Razr 70 Ultra بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا Motorola Razr 70 Ultra در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Razr 70 Ultra در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Razr 70 Ultra چقدر است؟
وزن Motorola Razr 70 Ultra حدود 199 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70 Ultra چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70 Ultra 7 اینچ است.
-
آیا Motorola Razr 70 Ultra از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Razr 70 Ultra از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
Motorola Razr 70 Ultra چند دوربین دارد؟
Motorola Razr 70 Ultra دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.