Motorola Razr 60 Ultra
مشخصات Motorola Razr 60 Ultra
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Razr 60 Ultra |
| نام مستعار مدل | XT2551-6 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 24 آوریل 2025 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 25 آوریل 2025 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
بدنه
| ارتفاع | 171.5 میلیمتر (6.75 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 7.2 میلیمتر (0.28 اینچ) |
| وزن | 199 گرم (7.02 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلیمر سیلیکون (چرم دوستدار محیط زیست) فریم: آلومینیوم (سری 6000) جلویی: Gorilla Glass Ceramic (تا شده) جلو: پلاستیک (باز شده) لولا: فولاد ضد زنگ |
| رنگها | رنگ قهوه ای ، سبز تیره ، صورتی ، قرمز |
| مقاومت | مقاومت در برابر گرد و غبار و آب (تا عمق 1.5 متر برای 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP48 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | تاشو LTPO AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 7 اینچ |
| رزولوشن | 1224 × 2912 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 464 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 84.1% |
| حداکثر روشنایی | 4500 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | Corning Gorilla Glass Ceramic ، Mohs سطح 5 |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4320 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.0 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" اندازه سنسور Multi-Directional PDAF تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 12 mm ، 122° ( اولتراواید ) ، 0.6 μm PDAF |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) ، 0.64 μm |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| ظرفیت | 4700 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 68 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 30 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band یا Tri-band: بسته به بازار یا منطقه متفاوت است |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | Dolby Atmos ، فناوری Snapdragon Sound ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Motorola Razr 60 Ultra
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Motorola Razr 60 Ultra
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Razr 60 Ultra چقدر است؟
قیمت Motorola Razr 60 Ultra $1,299.99 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Razr 60 Ultra چیست؟
Motorola Razr 60 Ultra بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 25 آوریل 2025 عرضه شد.
-
آیا Motorola Razr 60 Ultra در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Razr 60 Ultra در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Razr 60 Ultra چقدر است؟
وزن Motorola Razr 60 Ultra حدود 199 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 60 Ultra چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 60 Ultra 7 اینچ است.
-
آیا Motorola Razr 60 Ultra از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Razr 60 Ultra از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78
-
Motorola Razr 60 Ultra چند دوربین دارد؟
Motorola Razr 60 Ultra دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.