Oppo Find N6
مشخصات Oppo Find N6
مشخصات کلی
| برند | Oppo |
| مدل | Find N6 |
| نام مستعار مدل | PLP110 (بینالمللی) PLP120 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 17 مارس 2026 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 20 مارس 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €1,250 |
بدنه
| ارتفاع | 159.9 میلیمتر (6.30 اینچ) |
| عرض | 145.6 میلیمتر (5.73 اینچ) |
| ضخامت | 4.2 میلیمتر (0.17 اینچ) |
| وزن | 225 گرم (7.94 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلیاژ آلومینیوم جلویی: شیشه NanoCrystal (تا شده) جلو: پلاستیک (باز شده) لولا: آلیاژ تیتانیوم (گرید 5) |
| رنگها | سیاه ، نارنجی ، تیتانیوم |
| مقاومت | ضد گرد و غبار و آب (مقاوم در برابر جتهای آب با فشار بالا؛ غوطهورشدنی تا عمق ۱ متر به مدت ۳۰ دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP58 ، IP59 |
| ویژگیهای طراحی | فناوری شیشهی حافظهای خودترمیمپذیر (نمایشگر داخلی) ، پشتیبانی از قلم (هر دو نمایشگر) ، چین نامحسوس |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | تاشو LTPO OLED ، LTPO OLED |
| اندازه نمایشگر | 8.12 اینچ |
| رزولوشن | 2248 × 2480 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 412 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 90.9% |
| حداکثر روشنایی | 2500 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه NanoCrystal |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ 2160Hz PWM Dimming صفحه نمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid صفحه نمایش چند لمسی پشتیبانی از تصاویر Ultra HDR |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | ColorOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 200 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( واید ) ، 0.5 μm 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.7 ، 70 mm ( تلهفوتوی پریسکوپی ) ، 0.64 μm ، x3 زوم اپتیکال ، 1/2.75" اندازه سنسور 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 15 mm ، 120° ( اولتراواید ) ، 0.64 μm ، 1/2.75" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | سنسور طیف رنگ کالیبراسیون رنگ Hasselblad دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Dolby Vision ، Gyro-EIS ، HDR10+ |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 20 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 21 mm ( واید ) ، 0.64 μm ، 1/3.42" اندازه سنسور 20 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 21 mm ( واید ) ، 0.64 μm ، 1/3.42" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، HDR |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 6000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 80 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 50 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس شارژ بیسیم معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band یا Tri-band: بسته به بازار یا منطقه متفاوت است |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS (G1) ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بهبودیافته با Dolby Atmos ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ دوگانه سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
| ویژگیهای ویژه | فریم آلومینیومی سری 7000 با کیفیت هواپیمایی منبع تغذیه برنامهپذیر (PPS) Quick Charge اتصال ماهوارهای (تماس/پیام/SOS) - فقط در مدل 1TB مشخصات شارژ سریع جهانی (UFCS) USB Power Delivery |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Oppo Find N6
سوالات متداول
-
قیمت Oppo Find N6 چقدر است؟
قیمت Oppo Find N6 €1,250 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Oppo Find N6 چیست؟
Oppo Find N6 بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 20 مارس 2026 عرضه شد.
-
آیا Oppo Find N6 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Oppo Find N6 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Oppo Find N6 چقدر است؟
وزن Oppo Find N6 حدود 225 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Oppo Find N6 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Oppo Find N6 8.12 اینچ است.
-
آیا Oppo Find N6 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Oppo Find N6 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
Oppo Find N6 چند دوربین دارد؟
Oppo Find N6 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک دوربین دوگانه برای سلفی است.