Yezz Art 2 Pro
مشخصات Yezz Art 2 Pro
مشخصات کلی
| برند | Yezz |
| مدل | Art 2 Pro |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 01 ژوئیهٔ 2021 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 01 ژوئیهٔ 2021 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €120 |
بدنه
| ارتفاع | 164.2 میلیمتر (6.46 اینچ) |
| عرض | 76.3 میلیمتر (3.00 اینچ) |
| ضخامت | 8.8 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 188 گرم (6.63 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: آلومینیوم فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | رنگ آبی قطبی ، Graphite Black Color |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.53 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1600 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 269 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 82.2% |
| محافظ نمایشگر | Asahi Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc SC9863A |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8322 |
| رم | 3GB ، 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نسخهها | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 1/2.8" اندازه سنسور فلاش خودکار 2 مگاپیکسل 2 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | خیر |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Yezz Art 2 Pro
سوالات متداول
-
قیمت Yezz Art 2 Pro چقدر است؟
قیمت Yezz Art 2 Pro €120 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Yezz Art 2 Pro چیست؟
Yezz Art 2 Pro بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 01 ژوئیهٔ 2021 عرضه شد.
-
آیا Yezz Art 2 Pro در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Yezz Art 2 Pro در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Yezz Art 2 Pro چقدر است؟
وزن Yezz Art 2 Pro حدود 188 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Yezz Art 2 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش Yezz Art 2 Pro 6.53 اینچ است.
-
آیا Yezz Art 2 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Yezz Art 2 Pro از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Yezz Art 2 Pro چند دوربین دارد؟
Yezz Art 2 Pro دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.