Energizer U680S
مشخصات Energizer U680S
مشخصات کلی
| برند | Energizer |
| مدل | U680S |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 01 ژوئن 2021 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €120 |
بدنه
| رنگها | سیاه ، سبز |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.8 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1640 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 263 ppi |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc SC9863A |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8322 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 2GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDHC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل فلش خودکار 2 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 7000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Energizer U680S
سوالات متداول
-
قیمت Energizer U680S چقدر است؟
قیمت Energizer U680S €120 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
آیا Energizer U680S در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Energizer U680S در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
اندازه صفحهنمایش Energizer U680S چیست؟
اندازه صفحهنمایش Energizer U680S 6.8 اینچ است.
-
Energizer U680S چند دوربین دارد؟
Energizer U680S دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.