Oppo K15 Pro+
مشخصات Oppo K15 Pro+
مشخصات کلی
| برند | Oppo |
| مدل | K15 Pro+ |
| وضعیت | شایعهشده |
بدنه
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 213 گرم (7.51 اونس) |
| رنگها | خاکستری ، صورتی ، نقرهای |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (تحمل جتهای آب با فشار بالا؛ قابلیت غوطهوری تا 1.5 متر برای 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.78 اینچ |
| رزولوشن | 1280 × 2800 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 454 ppi |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 9500s |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3.73 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| رم | 12GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | ColorOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 27 mm ( واید ) تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 8 مگاپیکسل ( اولتراواید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 22 mm ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 8000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 100 وات |
| امکانات | شارژ مستقیم شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر |
| ویژگیهای ویژه | فن خنککننده داخلی منبع تغذیه برنامهپذیر (PPS) چراغ LED RGB در پشت مشخصات شارژ سریع جهانی (UFCS) USB Power Delivery |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Oppo K15 Pro+
سوالات متداول
-
آیا Oppo K15 Pro+ در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Oppo K15 Pro+ هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
وزن Oppo K15 Pro+ چقدر است؟
وزن Oppo K15 Pro+ حدود 213 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Oppo K15 Pro+ چیست؟
اندازه صفحهنمایش Oppo K15 Pro+ 6.78 اینچ است.
-
Oppo K15 Pro+ چند دوربین دارد؟
Oppo K15 Pro+ دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.