Honor 600 Pro (China)
مشخصات Honor 600 Pro (China)
مشخصات کلی
| برند | Honor |
| مدل | 600 Pro (China) |
| وضعیت | شایعهشده |
بدنه
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | سیاه ، آبی ، سبز ، رنگ بنفش |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (تحمل جتهای آب با فشار بالا؛ قابلیت غوطهوری تا 1.5 متر برای 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.57 اینچ |
| رزولوشن | 1264 × 2728 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 458 ppi |
| حداکثر روشنایی | 8000 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه آلومینوسیلیکات |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ 3840Hz PWM Dimming صفحهنمایش لمسی خازنی HDR Vivid صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | MagicOS 10 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 200 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 24 mm ( واید ) ، 0.56 μm ، 1/1.4" اندازه سنسور تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF (9cm - ∞) 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.8 ، 80 mm ( تلهفوتو ) ، x3.5 زوم اپتیکال تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF 12 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 112° ( اولتراواید ) PDAF |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | سنسور طیف رنگ دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 21 mm ( واید ) ، 0.61 μm ، 1/2.88" اندازه سنسور |
| امکانات | پانوراما |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 8000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 80 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 50 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس شارژ بیسیم معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v6.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b) ، GALILEO (E1 & E5a & E5b) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L1 & L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما حسگر اثرانگشت دوگانه زیر نمایشگر ژیروسکوپ حسگر مجاورت (اولتراسوند) |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Honor 600 Pro (China)
سوالات متداول
-
آیا Honor 600 Pro (China) در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Honor 600 Pro (China) هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
اندازه صفحهنمایش Honor 600 Pro (China) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Honor 600 Pro (China) 6.57 اینچ است.
-
آیا Honor 600 Pro (China) از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Honor 600 Pro (China) از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2
-
Honor 600 Pro (China) چند دوربین دارد؟
Honor 600 Pro (China) دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.