OnePlus Ace 6 Ultra
مشخصات OnePlus Ace 6 Ultra
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | Ace 6 Ultra |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 28 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 28 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €440 |
بدنه
| ارتفاع | 162.5 میلیمتر (6.40 اینچ) |
| عرض | 77.5 میلیمتر (3.05 اینچ) |
| ضخامت | 8.5 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 217 گرم (7.65 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه یا پلیمر سیلیکون (چرم دوستدار محیط زیست) فریم: آلومینیوم جلو: Crystal Shield Glass |
| رنگها | سیاه ، سفید |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (تحمل جتهای آب با فشار بالا؛ قابلیت غوطهوری تا 1.5 متر برای 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP66 ، IP68 ، IP69 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.78 اینچ |
| رزولوشن | 1272 × 2772 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 450 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 89.3% |
| حداکثر روشنایی | 1800 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Crystal Shield |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی PWM Dimming |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 9500 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4.21 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 هستهای) |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | ColorOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( واید ) ، 1/1.55" اندازه سنسور تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 112° ( اولتراواید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( واید ) ، 1/3" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 8600 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 120 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v6.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر |
| ویژگیهای ویژه | منبع تغذیه برنامهپذیر (PPS) USB Power Delivery |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر OnePlus Ace 6 Ultra
سوالات متداول
-
قیمت OnePlus Ace 6 Ultra چقدر است؟
قیمت OnePlus Ace 6 Ultra €440 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه OnePlus Ace 6 Ultra چیست؟
OnePlus Ace 6 Ultra بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 28 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا OnePlus Ace 6 Ultra در فروشگاهها موجود است؟
بله، OnePlus Ace 6 Ultra در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن OnePlus Ace 6 Ultra چقدر است؟
وزن OnePlus Ace 6 Ultra حدود 217 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus Ace 6 Ultra چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus Ace 6 Ultra 6.78 اینچ است.
-
آیا OnePlus Ace 6 Ultra از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، OnePlus Ace 6 Ultra از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
OnePlus Ace 6 Ultra چند دوربین دارد؟
OnePlus Ace 6 Ultra دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.