Motorola Razr 70+
مشخصات Motorola Razr 70+
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Razr 70+ |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €1,150 |
بدنه
| ارتفاع | 171.4 میلیمتر (6.75 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 7.1 میلیمتر (0.28 اینچ) |
| وزن | 189 گرم (6.67 اونس) |
| جنس بدنه | جلو: Gorilla Glass Victus (تا شده) جلو: پلاستیک (باز شده) لولا: تیتانیوم |
| رنگها | سبز |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP48 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | تاشو LTPO AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.9 اینچ |
| رزولوشن | 1084 × 2640 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 414 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.1% |
| حداکثر روشنایی | 3000 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass Victus |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 4 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 735 |
| رم | 12GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.0 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" اندازه سنسور تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 122° ( اولتراواید ) ، 1.28 μm ، 1/2.76" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Dolby Vision ، HDR10+ |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 32 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( واید ) ، 0.7 μm |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 45 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Tri-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | Dolby Atmos ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Razr 70+
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Razr 70+ چقدر است؟
قیمت Motorola Razr 70+ €1,150 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Razr 70+ چیست؟
Motorola Razr 70+ بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا Motorola Razr 70+ در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Razr 70+ در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Razr 70+ چقدر است؟
وزن Motorola Razr 70+ حدود 189 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70+ چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70+ 6.9 اینچ است.
-
آیا Motorola Razr 70+ از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Razr 70+ از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
Motorola Razr 70+ چند دوربین دارد؟
Motorola Razr 70+ دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.