Motorola Razr 50
مشخصات Motorola Razr 50
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Razr 50 |
| نام مستعار مدل | XT2453-1 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 25 ژوئن 2024 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 25 ژوئن 2024 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | £499.97 €499.99 ₹49,999 |
بدنه
| ارتفاع | 171.3 میلیمتر (6.74 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 7.3 میلیمتر (0.29 اینچ) |
| وزن | 188 گرم (6.63 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلیمر سیلیکون (چرم دوستدار محیط زیست) فریم: آلومینیوم (سری 6000) جلو: Gorilla Glass Victus (تا شده) جلو: پلاستیک (باز شده) لولا: فولاد ضد زنگ |
| رنگها | سیاه ، خاکستری ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر آب (تا 1.5 متر به مدت 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IPX8 |
| ویژگیهای طراحی | گوشی تاشو |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED ، تاشو LTPO AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.9 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2640 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 413 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 84.9% |
| حداکثر روشنایی | 3000 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass Victus |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحه نمایش لمسی خازنی HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Mediatek Dimensity 7300X |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 4 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.5 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G615 MC2 |
| رم | 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 14 (Upside Down Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.7 ، 25 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" اندازه سنسور Dual-Pixel PDAF تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 120° ( اولتراواید ) ، 1.12 μm ، 1/3.0" اندازه سنسور فوکوس خودکار (AF) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 32 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 25 mm ( واید ) ، 0.7 μm ، 1/3.14" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| ظرفیت | 4200 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Razr 50
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Razr 50 چقدر است؟
قیمت Motorola Razr 50 €499.99 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Razr 50 چیست؟
Motorola Razr 50 بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 25 ژوئن 2024 عرضه شد.
-
آیا Motorola Razr 50 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Razr 50 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Razr 50 چقدر است؟
وزن Motorola Razr 50 حدود 188 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 50 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 50 6.9 اینچ است.
-
آیا Motorola Razr 50 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Razr 50 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78
-
Motorola Razr 50 چند دوربین دارد؟
Motorola Razr 50 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.