Motorola Moto Z4 Force
مشخصات Motorola Moto Z4 Force
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Moto Z4 Force |
| وضعیت | لغو شده |
بدنه
| رنگها | سیاه |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاوم در برابر آب (در برابر پاشیدن آب) |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | Super AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.4 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 403 ppi |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 855 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 640 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.6 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( تلهفوتو ) 13 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED Dual-Tone |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 25 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE (5CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Moto Z4 Force
سوالات متداول
-
آیا Motorola Moto Z4 Force در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Motorola Moto Z4 Force در فروشگاهها در دسترس نیست زیرا لغو شده است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto Z4 Force چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto Z4 Force 6.4 اینچ است.
-
Motorola Moto Z4 Force چند دوربین دارد؟
Motorola Moto Z4 Force دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.