OnePlus RT
مشخصات OnePlus RT
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | RT |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 16 دسامبر 2021 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 دسامبر 2021 |
| وضعیت | لغو شده |
بدنه
| ارتفاع | 162.2 میلیمتر (6.39 اینچ) |
| عرض | 74.6 میلیمتر (2.94 اینچ) |
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 198 گرم (6.98 اونس) |
| رنگها | سیاه ، آبی ، نقرهای |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.62 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 398 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 87.4% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 888 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 5 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| نوع رم | LPDDR4X, LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 660 |
| رم | 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| رابط کاربری | ColorOS 11.3 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( واید ) ، 1.0 μm تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 14 mm ( اولتراواید ) ، 1.0 μm ، 1/3.6" اندازه سنسور 2 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( ماکرو ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Auto HDR ، Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور HDR خودکار |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 65 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر OnePlus RT
سوالات متداول
-
تاریخ عرضه مورد انتظار برای OnePlus RT چیست؟
OnePlus RT بهدلیل لغو شدن عرضه نخواهد شد.
-
آیا OnePlus RT در فروشگاهها موجود است؟
خیر، OnePlus RT در فروشگاهها در دسترس نیست زیرا لغو شده است.
-
وزن OnePlus RT چقدر است؟
وزن OnePlus RT حدود 198 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus RT چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus RT 6.62 اینچ است.
-
OnePlus RT چند دوربین دارد؟
OnePlus RT دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.