Doogee S89
مشخصات Doogee S89
مشخصات کلی
| برند | Doogee |
| مدل | S89 |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 22 اوت 2022 |
| تاریخ عرضه | یکشنبه ، 28 اوت 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €280 |
بدنه
| ارتفاع | 172 میلیمتر (6.77 اینچ) |
| عرض | 86 میلیمتر (3.39 اینچ) |
| ضخامت | 19.4 میلیمتر (0.76 اینچ) |
| وزن | 400 گرم (14.11 اونس) |
| رنگها | سیاه ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.3 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 409 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 65.9% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P90 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GM 9446 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) |
| خدمات Google Play | بله |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 130° ( اولتراواید ) 20 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( دید در شب ) 4 چراغ مادون قرمز |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p fps 1080p fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p fps |
باتری
| ظرفیت | 12000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 33 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Doogee S89
سوالات متداول
-
قیمت Doogee S89 چقدر است؟
قیمت Doogee S89 €280 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Doogee S89 چیست؟
Doogee S89 بهصورت رسمی در تاریخ یکشنبه ، 28 اوت 2022 عرضه شد.
-
آیا Doogee S89 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Doogee S89 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Doogee S89 چقدر است؟
وزن Doogee S89 حدود 400 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Doogee S89 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Doogee S89 6.3 اینچ است.
-
آیا Doogee S89 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Doogee S89 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Doogee S89 چند دوربین دارد؟
Doogee S89 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.
-
آیا میتوانم از خدمات Google Play در Doogee S89 استفاده کنم؟
بله، خدمات Google Play بهطور کامل در Doogee S89 پشتیبانی میشود.