Blackview BV8900
مشخصات Blackview BV8900
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BV8900 |
| تاریخ معرفی | یکشنبه ، 28 مهٔ 2023 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 12 ژوئن 2023 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €290 |
بدنه
| ارتفاع | 172.4 میلیمتر (6.79 اینچ) |
| عرض | 82.2 میلیمتر (3.24 اینچ) |
| ضخامت | 19.8 میلیمتر (0.78 اینچ) |
| وزن | 398 گرم (14.04 اونس) |
| جنس بدنه | جلو: شیشه Gorilla Victus |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.5 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2408 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 406 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 71.8% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass Victus ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.2 متر) ، مطابق با MIL-STD-810H |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P90 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GM 9446 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 13 (Tiramisu) |
| رابط کاربری | Doke OS 3.1 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 1/1.97" اندازه سنسور دوربین با کمک حرارتی 5 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | تصویرسازی حرارتی |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| حسگرها | سنسور حرارتی FLIR |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 10380 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 33 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Blackview BV8900
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BV8900 چقدر است؟
قیمت Blackview BV8900 €290 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BV8900 چیست؟
Blackview BV8900 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 12 ژوئن 2023 عرضه شد.
-
آیا Blackview BV8900 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview BV8900 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview BV8900 چقدر است؟
وزن Blackview BV8900 حدود 398 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BV8900 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BV8900 6.5 اینچ است.
-
آیا Blackview BV8900 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview BV8900 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview BV8900 چند دوربین دارد؟
Blackview BV8900 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.