Blackview BL8800
مشخصات Blackview BL8800
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BL8800 |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 09 مهٔ 2022 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 09 مهٔ 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €480 |
بدنه
| ارتفاع | 176.2 میلیمتر (6.94 اینچ) |
| عرض | 83.5 میلیمتر (3.29 اینچ) |
| ضخامت | 17.7 میلیمتر (0.70 اینچ) |
| وزن | 367 گرم (12.95 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.58 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2408 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 401 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 70.9% |
| حداکثر روشنایی | 480 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810H |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 700 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.1 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| رابط کاربری | Doke OS 3.0 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 117° ( اولتراواید ) 20 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 8380 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 33 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b66 (1700 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Blackview BL8800
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BL8800 چقدر است؟
قیمت Blackview BL8800 €480 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BL8800 چیست؟
Blackview BL8800 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 09 مهٔ 2022 عرضه شد.
-
آیا Blackview BL8800 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview BL8800 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview BL8800 چقدر است؟
وزن Blackview BL8800 حدود 367 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BL8800 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BL8800 6.58 اینچ است.
-
آیا Blackview BL8800 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Blackview BL8800 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79
-
Blackview BL8800 چند دوربین دارد؟
Blackview BL8800 دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.