Doogee V11
مشخصات Doogee V11
مشخصات کلی
| برند | Doogee |
| مدل | V11 |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 15 ژوئیهٔ 2022 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 15 ژوئیهٔ 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €350 |
بدنه
| ارتفاع | 169.3 میلیمتر (6.67 اینچ) |
| عرض | 81.2 میلیمتر (3.20 اینچ) |
| ضخامت | 16.1 میلیمتر (0.63 اینچ) |
| وزن | 340 گرم (11.99 اونس) |
| رنگها | سیاه ، نارنجی ، قرمز |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.39 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1560 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 269 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 72.9% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 700 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| خدمات Google Play | بله |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 130° ( اولتراواید ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p fps 1080p fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p fps |
باتری
| ظرفیت | 8500 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 65 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 10 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور دماسنج مادون قرمز سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Doogee V11
سوالات متداول
-
قیمت Doogee V11 چقدر است؟
قیمت Doogee V11 €350 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Doogee V11 چیست؟
Doogee V11 بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 15 ژوئیهٔ 2022 عرضه شد.
-
آیا Doogee V11 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Doogee V11 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Doogee V11 چقدر است؟
وزن Doogee V11 حدود 340 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Doogee V11 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Doogee V11 6.39 اینچ است.
-
آیا Doogee V11 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Doogee V11 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79
-
Doogee V11 چند دوربین دارد؟
Doogee V11 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.
-
آیا میتوانم از خدمات Google Play در Doogee V11 استفاده کنم؟
بله، خدمات Google Play بهطور کامل در Doogee V11 پشتیبانی میشود.