ZTE V70
مشخصات ZTE V70
مشخصات کلی
| برند | ZTE |
| مدل | V70 |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 05 ژوئن 2023 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 05 ژوئن 2023 |
| وضعیت | موجود |
بدنه
| ارتفاع | 163.9 میلیمتر (6.45 اینچ) |
| عرض | 76.2 میلیمتر (3.00 اینچ) |
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 192 گرم (6.77 اونس) |
| رنگها | سبز زیتونی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.67 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 86% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 810 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| رابط کاربری | MyOS 11.5 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 25 mm ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 120° ( اولتراواید ) 5 مگاپیکسل ( ماکرو ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5100 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 66 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر ZTE V70
سوالات متداول
-
تاریخ عرضه ZTE V70 چیست؟
ZTE V70 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 05 ژوئن 2023 عرضه شد.
-
آیا ZTE V70 در فروشگاهها موجود است؟
بله، ZTE V70 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن ZTE V70 چقدر است؟
وزن ZTE V70 حدود 192 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش ZTE V70 چیست؟
اندازه صفحهنمایش ZTE V70 6.67 اینچ است.
-
آیا ZTE V70 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، ZTE V70 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2
-
ZTE V70 چند دوربین دارد؟
ZTE V70 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.