ZTE nubia Z30 Pro
مشخصات ZTE nubia Z30 Pro
مشخصات کلی
| برند | ZTE |
| مدل | nubia Z30 Pro |
| نام مستعار مدل | NX667J (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 20 مهٔ 2021 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 25 مهٔ 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €640 |
بدنه
| ارتفاع | 161.8 میلیمتر (6.37 اینچ) |
| عرض | 73 میلیمتر (2.87 اینچ) |
| ضخامت | 8.5 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 198 گرم (6.98 اونس) |
| رنگها | سیاه ، طلایی ، نقرهای |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.67 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 144 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 90.9% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 888 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 5 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 660 |
| رم | 8GB ، 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| رابط کاربری | nubia UI 9 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.6 ، 26 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.72" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 35 mm ( پرایم استاندارد ) ، 0.7 μm ، 1/1.97" اندازه سنسور PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/3.4 ، 123 mm ( تلهفوتوی پریسکوپی ) ، x5 زوم اپتیکال ، 1/4.0" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 64 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 120° ( اولتراواید ) ، 0.7 μm ، 1/1.97" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته تثبیت تصویر دیجیتال زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره ژئوتگگذاری دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO فوکوس خودکار لیزری حالت ماکرو تثبیت نوری تصویر پانوراما فوکوس خودکار با تشخیص فاز (PDAF) حالت صحنه تایمر خودکار برای فوکوس لمس کنید تنظیمات تراز سفید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، HDR10 |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4200 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 120 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا 24-بیت/192 کیلوهرتز ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر ZTE nubia Z30 Pro
سوالات متداول
-
قیمت ZTE nubia Z30 Pro چقدر است؟
قیمت ZTE nubia Z30 Pro €640 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه ZTE nubia Z30 Pro چیست؟
ZTE nubia Z30 Pro بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 25 مهٔ 2021 عرضه شد.
-
آیا ZTE nubia Z30 Pro در فروشگاهها موجود است؟
بله، ZTE nubia Z30 Pro در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن ZTE nubia Z30 Pro چقدر است؟
وزن ZTE nubia Z30 Pro حدود 198 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش ZTE nubia Z30 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش ZTE nubia Z30 Pro 6.67 اینچ است.
-
آیا ZTE nubia Z30 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، ZTE nubia Z30 Pro از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n28, n41, n77, n78, n79
-
ZTE nubia Z30 Pro چند دوربین دارد؟
ZTE nubia Z30 Pro دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.