ZTE nubia RedMagic 3
مشخصات ZTE nubia RedMagic 3
مشخصات کلی
| برند | ZTE |
| مدل | nubia RedMagic 3 |
| نام مستعار مدل | NX629J (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 مهٔ 2019 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 مهٔ 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €500 |
بدنه
| ارتفاع | 171.7 میلیمتر (6.76 اینچ) |
| عرض | 78.5 میلیمتر (3.09 اینچ) |
| ضخامت | 9.7 میلیمتر (0.38 اینچ) |
| وزن | 215 گرم (7.58 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: آلومینیوم فریم: آلومینیوم جلو: شیشه Gorilla 4 |
| رنگها | سیاه ، استتار ، قرمز ، قرمز آبی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.65 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 90 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 388 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 80.5% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 4 |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 855 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 640 |
| رم | 6GB ، 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.0 |
| نسخهها | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) ، قابل ارتقاء به Android 10 (Quince Tart) |
| رابط کاربری | Redmagic 3.0 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.7 ، 26 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 15 fps 2160p @ 30/60 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 26 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا 32-بیت/384 کیلوهرتز ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
| ویژگیهای ویژه | فن خنککننده داخلی ناحیههای حساس به فشار پنل نور RGB (در پشت) |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای ZTE nubia RedMagic 3
بررسیهای ویدیویی
تصاویر ZTE nubia RedMagic 3
سوالات متداول
-
قیمت ZTE nubia RedMagic 3 چقدر است؟
قیمت ZTE nubia RedMagic 3 €500 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه ZTE nubia RedMagic 3 چیست؟
ZTE nubia RedMagic 3 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 مهٔ 2019 عرضه شد.
-
آیا ZTE nubia RedMagic 3 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، ZTE nubia RedMagic 3 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن ZTE nubia RedMagic 3 چقدر است؟
وزن ZTE nubia RedMagic 3 حدود 215 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش ZTE nubia RedMagic 3 چیست؟
اندازه صفحهنمایش ZTE nubia RedMagic 3 6.65 اینچ است.
-
ZTE nubia RedMagic 3 چند دوربین دارد؟
ZTE nubia RedMagic 3 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.