ZTE Blade V40s
مشخصات ZTE Blade V40s
مشخصات کلی
| برند | ZTE |
| مدل | Blade V40s |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 04 اکتبر 2022 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 04 اکتبر 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €170 |
بدنه
| ارتفاع | 163.5 میلیمتر (6.44 اینچ) |
| عرض | 75.8 میلیمتر (2.98 اینچ) |
| ضخامت | 7.6 میلیمتر (0.30 اینچ) |
| وزن | 184 گرم (6.49 اونس) |
| رنگها | سیاه ، آبی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.67 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 60 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 86.7% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc T618 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G52 MP2 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) |
| رابط کاربری | MyOS 12 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( واید ) 5 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 22.5 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/a/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، تماس از طریق Wi-Fi |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر ZTE Blade V40s
سوالات متداول
-
قیمت ZTE Blade V40s چقدر است؟
قیمت ZTE Blade V40s €170 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه ZTE Blade V40s چیست؟
ZTE Blade V40s بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 04 اکتبر 2022 عرضه شد.
-
آیا ZTE Blade V40s در فروشگاهها موجود است؟
بله، ZTE Blade V40s در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن ZTE Blade V40s چقدر است؟
وزن ZTE Blade V40s حدود 184 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش ZTE Blade V40s چیست؟
اندازه صفحهنمایش ZTE Blade V40s 6.67 اینچ است.
-
آیا ZTE Blade V40s از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، ZTE Blade V40s از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
ZTE Blade V40s چند دوربین دارد؟
ZTE Blade V40s دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.