ZTE Axon 20 4G
مشخصات ZTE Axon 20 4G
مشخصات کلی
| برند | ZTE |
| مدل | Axon 20 4G |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 04 دسامبر 2020 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 04 دسامبر 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €370 |
بدنه
| ارتفاع | 172.1 میلیمتر (6.78 اینچ) |
| عرض | 77.9 میلیمتر (3.07 اینچ) |
| ضخامت | 8 میلیمتر (0.31 اینچ) |
| وزن | 198 گرم (6.98 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | سیاه |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | OLED |
| اندازه نمایشگر | 6.92 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2460 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 388 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 84.8% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
| رابط کاربری | MiFavor 10.5 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 25 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.72" اندازه سنسور 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 120° ( اولتراواید ) 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED Dual-Tone |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، HDR |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 32 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 4220 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا 24-بیت/192 کیلوهرتز |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر ZTE Axon 20 4G
سوالات متداول
-
قیمت ZTE Axon 20 4G چقدر است؟
قیمت ZTE Axon 20 4G €370 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه ZTE Axon 20 4G چیست؟
ZTE Axon 20 4G بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 04 دسامبر 2020 عرضه شد.
-
آیا ZTE Axon 20 4G در فروشگاهها موجود است؟
خیر، ZTE Axon 20 4G در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن ZTE Axon 20 4G چقدر است؟
وزن ZTE Axon 20 4G حدود 198 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش ZTE Axon 20 4G چیست؟
اندازه صفحهنمایش ZTE Axon 20 4G 6.92 اینچ است.
-
آیا ZTE Axon 20 4G از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، ZTE Axon 20 4G از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
ZTE Axon 20 4G چند دوربین دارد؟
ZTE Axon 20 4G دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.