Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
مشخصات Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
مشخصات کلی
| برند | Xiaomi |
| مدل | Redmi Pad 2 9.7 |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €160 |
بدنه
| ارتفاع | 226.5 میلیمتر (8.92 اینچ) |
| عرض | 148 میلیمتر (5.83 اینچ) |
| ضخامت | 7.4 میلیمتر (0.29 اینچ) |
| وزن | 406 گرم (14.32 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: آلومینیوم فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | خاکستری ، نقرهای |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 9.7 اینچ |
| رزولوشن | 1280 × 2560 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 268 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 87.9% |
| حداکثر روشنایی | 600 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2900 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | HyperOS 3 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/5.0" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 7600 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
| سرعت داده | HSPA |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | خیر |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
سوالات متداول
-
قیمت Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 چقدر است؟
قیمت Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 €160 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 چیست؟
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 چقدر است؟
وزن Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 حدود 406 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 9.7 اینچ است.
-
آیا Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 چند دوربین دارد؟
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.