Xiaomi Redmi K80 Ultra
مشخصات Xiaomi Redmi K80 Ultra
مشخصات کلی
| برند | Xiaomi |
| مدل | Redmi K80 Ultra |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 26 ژوئن 2025 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 26 ژوئن 2025 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €310 |
بدنه
| ارتفاع | 163.1 میلیمتر (6.42 اینچ) |
| عرض | 77.9 میلیمتر (3.07 اینچ) |
| ضخامت | 8.2 میلیمتر (0.32 اینچ) |
| وزن | 219 گرم (7.73 اونس) |
| جنس بدنه | فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | آبی ، خاکستری ، سبز ، سفید |
| مقاومت | کاملاً ضد گرد و مقاوم در برابر آب (قابل غوطهور تا 2 متر به مدت 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | OLED |
| اندازه نمایشگر | 6.83 اینچ |
| رزولوشن | 1280 × 2772 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 144 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 447 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 90.2% |
| حداکثر روشنایی | 3200 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه مقاوم در برابر خش و سقوط |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۶۸ میلیارد رنگ صفحه نمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR Vivid HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 9400+ |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3730 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| رابط کاربری | HyperOS 2 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 23 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/1.55" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 8 مگاپیکسل ، 119° ( اولتراواید ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED Dual-Tone |
| امکانات | سنسور طیف رنگ دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 20 مگاپیکسل ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 7410 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 100 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b) ، GALILEO (E1 & E5a & E5b) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC ، QZSS (L1 & L5) |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا 24-بیت/192 کیلوهرتز ، صدای بیسیم با وضوح بالا ، بلندگوهای استریو |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر |
| ویژگیهای ویژه | شارژ بایپس USB Power Delivery 3.0 |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Xiaomi Redmi K80 Ultra
سوالات متداول
-
قیمت Xiaomi Redmi K80 Ultra چقدر است؟
قیمت Xiaomi Redmi K80 Ultra €310 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Xiaomi Redmi K80 Ultra چیست؟
Xiaomi Redmi K80 Ultra بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 26 ژوئن 2025 عرضه شد.
-
آیا Xiaomi Redmi K80 Ultra در فروشگاهها موجود است؟
بله، Xiaomi Redmi K80 Ultra در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Xiaomi Redmi K80 Ultra چقدر است؟
وزن Xiaomi Redmi K80 Ultra حدود 219 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Xiaomi Redmi K80 Ultra چیست؟
اندازه صفحهنمایش Xiaomi Redmi K80 Ultra 6.83 اینچ است.
-
آیا Xiaomi Redmi K80 Ultra از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Xiaomi Redmi K80 Ultra از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n7, n8, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
Xiaomi Redmi K80 Ultra چند دوربین دارد؟
Xiaomi Redmi K80 Ultra دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.