Oppo Pad Air
مشخصات Oppo Pad Air
مشخصات کلی
| برند | Oppo |
| مدل | Pad Air |
| نام مستعار مدل | OPD2102 (بینالمللی) X21N2 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 23 مهٔ 2022 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 ژوئن 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €300 |
بدنه
| ارتفاع | 245.1 میلیمتر (9.65 اینچ) |
| عرض | 154.8 میلیمتر (6.09 اینچ) |
| ضخامت | 6.9 میلیمتر (0.27 اینچ) |
| وزن | 440 گرم (15.52 اونس) |
| رنگها | خاکستری ، نقرهای |
| ویژگیهای طراحی | پشتیبانی از قلم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 10.36 اینچ |
| رزولوشن | 1200 × 2000 پیکسل |
| نسبت تصویر | 5:3 |
| تراکم پیکسلی | 225 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 80.5% |
| حداکثر روشنایی | 360 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 680 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 610 |
| رم | 4GB ، 6GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) |
| رابط کاربری | ColorOS 12 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 فوکوس خودکار (AF) |
| امکانات | پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 7100 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | خیر |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج ژیروسکوپ |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Oppo Pad Air
سوالات متداول
-
قیمت Oppo Pad Air چقدر است؟
قیمت Oppo Pad Air €300 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Oppo Pad Air چیست؟
Oppo Pad Air بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 ژوئن 2022 عرضه شد.
-
آیا Oppo Pad Air در فروشگاهها موجود است؟
بله، Oppo Pad Air در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Oppo Pad Air چقدر است؟
وزن Oppo Pad Air حدود 440 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Oppo Pad Air چیست؟
اندازه صفحهنمایش Oppo Pad Air 10.36 اینچ است.
-
آیا Oppo Pad Air از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Oppo Pad Air از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Oppo Pad Air چند دوربین دارد؟
Oppo Pad Air دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.