Oppo Pad 6
مشخصات Oppo Pad 6
مشخصات کلی
| برند | Oppo |
| مدل | Pad 6 |
| نام مستعار مدل | OPD2601 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 25 مهٔ 2026 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 25 مهٔ 2026 |
| وضعیت | بهزودی |
| قیمت | €440 |
بدنه
| ارتفاع | 266.9 میلیمتر (10.51 اینچ) |
| عرض | 193.4 میلیمتر (7.61 اینچ) |
| ضخامت | 6 میلیمتر (0.24 اینچ) |
| وزن | 577 گرم (20.35 اونس) |
| رنگها | آبی ، خاکستری ، نقرهای |
| ویژگیهای طراحی | کانکتور لوازم جانبی مغناطیسی ، پشتیبانی از قلم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 12.1 اینچ |
| رزولوشن | 2120 × 3000 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 144 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 304 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 86.2% |
| حداکثر روشنایی | 900 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 9500s |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3.73 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| رم | 8GB ، 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | ColorOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 10420 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 67 وات |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | خیر |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | ۶ بلندگو ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج ژیروسکوپ سنسور مجاورت (فقط برای لوازم جانبی) |
| ویژگیهای ویژه | منبع تغذیه برنامهپذیر (PPS) مشخصات شارژ سریع جهانی (UFCS) USB Power Delivery |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Oppo Pad 6
سوالات متداول
-
قیمت Oppo Pad 6 چقدر است؟
قیمت Oppo Pad 6 €440 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه مورد انتظار برای Oppo Pad 6 چیست؟
Oppo Pad 6 در تاریخ دوشنبه ، 25 مهٔ 2026 عرضه میشود.
-
آیا Oppo Pad 6 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Oppo Pad 6 هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
وزن Oppo Pad 6 چقدر است؟
وزن Oppo Pad 6 حدود 577 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Oppo Pad 6 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Oppo Pad 6 12.1 اینچ است.
-
Oppo Pad 6 چند دوربین دارد؟
Oppo Pad 6 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.