OnePlus Pad 4
مشخصات OnePlus Pad 4
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | Pad 4 |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 24 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 30 آوریل 2026 |
| وضعیت | بهزودی |
| قیمت | €600 |
بدنه
| ارتفاع | 289.7 میلیمتر (11.41 اینچ) |
| عرض | 209.8 میلیمتر (8.26 اینچ) |
| ضخامت | 5.9 میلیمتر (0.23 اینچ) |
| وزن | 672 گرم (23.70 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: آلومینیوم فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | رنگ قهوه ای ، سبز |
| ویژگیهای طراحی | کانکتور لوازم جانبی مغناطیسی ، پشتیبانی از قلم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 13.2 اینچ |
| رزولوشن | 2400 × 3392 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 144 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 315 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 87.2% |
| حداکثر روشنایی | 1000 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | ۶۸ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| رم | 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | OxygenOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | سنسور طیف رنگ |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 13380 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 80 وات |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v6.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | خیر |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | ۸ بلندگو ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت (فقط برای لوازم جانبی) |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر OnePlus Pad 4
سوالات متداول
-
قیمت OnePlus Pad 4 چقدر است؟
قیمت OnePlus Pad 4 €600 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه مورد انتظار برای OnePlus Pad 4 چیست؟
OnePlus Pad 4 در تاریخ پنجشنبه ، 30 آوریل 2026 عرضه میشود.
-
آیا OnePlus Pad 4 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، OnePlus Pad 4 هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
وزن OnePlus Pad 4 چقدر است؟
وزن OnePlus Pad 4 حدود 672 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus Pad 4 چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus Pad 4 13.2 اینچ است.
-
OnePlus Pad 4 چند دوربین دارد؟
OnePlus Pad 4 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.