OnePlus Nord N200 5G
مشخصات OnePlus Nord N200 5G
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | Nord N200 5G |
| نام مستعار مدل | DE2118 (بینالمللی) DE2117 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 21 ژوئن 2021 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 25 ژوئن 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €170 |
بدنه
| ارتفاع | 163.1 میلیمتر (6.42 اینچ) |
| عرض | 74.9 میلیمتر (2.95 اینچ) |
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 189 گرم (6.67 اونس) |
| رنگها | آبی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.49 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 90 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 405 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 83.7% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 480 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 8 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 619 |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.1 |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| رابط کاربری | OxygenOS 11 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) PDAF 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فوکوس خودکار پیوسته حالت عکاسی پیوسته فوکوس خودکار تشخیص کنتراست (CDAF) زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره ژئوتگگذاری دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO حالت ماکرو پانوراما فوکوس خودکار با تشخیص فاز (PDAF) حالت صحنه تایمر خودکار برای فوکوس لمس کنید تنظیمات تراز سفید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.1 |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای OnePlus Nord N200 5G
بررسیهای ویدیویی
تصاویر OnePlus Nord N200 5G
سوالات متداول
-
قیمت OnePlus Nord N200 5G چقدر است؟
قیمت OnePlus Nord N200 5G €170 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه OnePlus Nord N200 5G چیست؟
OnePlus Nord N200 5G بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 25 ژوئن 2021 عرضه شد.
-
آیا OnePlus Nord N200 5G در فروشگاهها موجود است؟
بله، OnePlus Nord N200 5G در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن OnePlus Nord N200 5G چقدر است؟
وزن OnePlus Nord N200 5G حدود 189 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus Nord N200 5G چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus Nord N200 5G 6.49 اینچ است.
-
آیا OnePlus Nord N200 5G از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، OnePlus Nord N200 5G از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n2, n25, n41, n66, n71
-
OnePlus Nord N200 5G چند دوربین دارد؟
OnePlus Nord N200 5G دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.