OnePlus Nord CE6 Lite
مشخصات OnePlus Nord CE6 Lite
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | Nord CE6 Lite |
| وضعیت | شایعهشده |
بدنه
| رنگها | سیاه ، رنگ های دیگر |
| مقاومت | کاملاً ضد گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.7 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 393 ppi |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 6300 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 25 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 24 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.0" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 7000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر OnePlus Nord CE6 Lite
سوالات متداول
-
آیا OnePlus Nord CE6 Lite در فروشگاهها موجود است؟
خیر، OnePlus Nord CE6 Lite هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus Nord CE6 Lite چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus Nord CE6 Lite 6.7 اینچ است.
-
OnePlus Nord CE6 Lite چند دوربین دارد؟
OnePlus Nord CE6 Lite دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.