OnePlus Ace 7
مشخصات OnePlus Ace 7
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | Ace 7 |
| وضعیت | شایعهشده |
بدنه
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: Crystal Shield Glass |
| رنگها | سیاه ، نقرهای ، سفید |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (تحمل جتهای آب با فشار بالا؛ قابلیت غوطهوری تا 1.5 متر برای 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.78 اینچ |
| رزولوشن | 1272 × 2800 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 185 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 454 ppi |
| محافظ نمایشگر | شیشه Crystal Shield |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid صفحه نمایش چند لمسی PWM Dimming |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 3 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 4.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.1 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | ColorOS 16 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( واید ) تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 112° ( اولتراواید ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | سنسور طیف رنگ دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 9000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 100 وات |
| امکانات | شارژ بایپس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS (G1) ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر OnePlus Ace 7
سوالات متداول
-
آیا OnePlus Ace 7 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، OnePlus Ace 7 هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus Ace 7 چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus Ace 7 6.78 اینچ است.
-
آیا OnePlus Ace 7 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، OnePlus Ace 7 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2
-
OnePlus Ace 7 چند دوربین دارد؟
OnePlus Ace 7 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.