OnePlus 9
مشخصات OnePlus 9
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | 9 |
| نام مستعار مدل | LE2113 (بینالمللی) LE2111 (بینالمللی) LE2110 (بینالمللی) LE2117 (بینالمللی) LE2115 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 23 مارس 2021 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 26 مارس 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €123.27 $179 £240 |
بدنه
| ارتفاع | 160 میلیمتر (6.30 اینچ) |
| عرض | 74.2 میلیمتر (2.92 اینچ) |
| ضخامت | 8.7 میلیمتر (0.34 اینچ) |
| وزن | 192 گرم (6.77 اونس) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 |
نمایشگر
| اندازه نمایشگر | 6.55 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 402 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 87.6% |
| حداکثر روشنایی | 1100 cd/m² |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 888 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 5 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 660 |
| رم | 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) ، قابل ارتقاء به Android 13 (Tiramisu) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/1.43" اندازه سنسور 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 14 mm ( اولتراواید ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" اندازه سنسور 2 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( تکرنگ ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 65 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | خیر |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای OnePlus 9
بررسیهای ویدیویی
تصاویر OnePlus 9
سوالات متداول
-
قیمت OnePlus 9 چقدر است؟
قیمت OnePlus 9 $179 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه OnePlus 9 چیست؟
OnePlus 9 بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 26 مارس 2021 عرضه شد.
-
آیا OnePlus 9 در فروشگاهها موجود است؟
بله، OnePlus 9 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن OnePlus 9 چقدر است؟
وزن OnePlus 9 حدود 192 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus 9 چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus 9 6.55 اینچ است.
-
آیا OnePlus 9 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، OnePlus 9 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79
-
OnePlus 9 چند دوربین دارد؟
OnePlus 9 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.