OnePlus 8
مشخصات OnePlus 8
مشخصات کلی
| برند | OnePlus |
| مدل | 8 |
| نام مستعار مدل | IN2013 (بینالمللی) IN2017 (بینالمللی) IN2010 (بینالمللی) IN2019 (بینالمللی) IN2011 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 14 آوریل 2020 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 21 آوریل 2020 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €840 |
بدنه
| ارتفاع | 160.2 میلیمتر (6.31 اینچ) |
| عرض | 72.9 میلیمتر (2.87 اینچ) |
| ضخامت | 8 میلیمتر (0.31 اینچ) |
| وزن | 180 گرم (6.35 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: Gorilla Glass 5 فریم: آلومینیوم جلو: شیشه Gorilla 5 |
| رنگها | رنگ سبز یخی ، درخشش بین ستاره ای ، اونیکس مشکی ، رنگ نقره ای قطبی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | Fluid AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.55 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 90 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 402 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 88.7% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 5 |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 865 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 650 |
| رم | 6GB ، 8GB ، 12GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.0 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) ، قابل ارتقاء به Android 13 (Tiramisu) |
| رابط کاربری | OxygenOS 13 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 14 mm ، 116° ( اولتراواید ) ، 1.0 μm ، 1/3.6" اندازه سنسور 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED ، فلاش دوگانه LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Auto HDR ، Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4300 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G 7.5 Gbps DL, LTE (5CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n28 (700), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | DLNA ، Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، SBAS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای OnePlus 8
بررسیهای ویدیویی
تصاویر OnePlus 8
سوالات متداول
-
قیمت OnePlus 8 چقدر است؟
قیمت OnePlus 8 €840 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه OnePlus 8 چیست؟
OnePlus 8 بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 21 آوریل 2020 عرضه شد.
-
آیا OnePlus 8 در فروشگاهها موجود است؟
بله، OnePlus 8 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن OnePlus 8 چقدر است؟
وزن OnePlus 8 حدود 180 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش OnePlus 8 چیست؟
اندازه صفحهنمایش OnePlus 8 6.55 اینچ است.
-
آیا OnePlus 8 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، OnePlus 8 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n28, n41, n66, n71, n78, n79
-
OnePlus 8 چند دوربین دارد؟
OnePlus 8 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.