Nokia X71
مشخصات Nokia X71
مشخصات کلی
| برند | Nokia |
| مدل | X71 |
| نام مستعار مدل | TA-1167 (بینالمللی) TA-1172 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 17 آوریل 2019 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 17 آوریل 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €290 |
بدنه
| ارتفاع | 157.2 میلیمتر (6.19 اینچ) |
| عرض | 76.5 میلیمتر (3.01 اینچ) |
| ضخامت | 8 میلیمتر (0.31 اینچ) |
| وزن | 180 گرم (6.35 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | سیاه |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.39 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2316 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.3:9 |
| تراکم پیکسلی | 400 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 83.9% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 660 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 14 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.2 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.84 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 512 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور PDAF 8 مگاپیکسل ، 13 mm ( اولتراواید ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | فلش خودکار زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید اپتیک Zeiss |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 3500 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Nokia X71
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Nokia X71
سوالات متداول
-
قیمت Nokia X71 چقدر است؟
قیمت Nokia X71 €290 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Nokia X71 چیست؟
Nokia X71 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 17 آوریل 2019 عرضه شد.
-
آیا Nokia X71 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Nokia X71 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Nokia X71 چقدر است؟
وزن Nokia X71 حدود 180 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Nokia X71 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Nokia X71 6.39 اینچ است.
-
Nokia X71 چند دوربین دارد؟
Nokia X71 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.