Nokia 8 V 5G UW
مشخصات Nokia 8 V 5G UW
مشخصات کلی
| برند | Nokia |
| مدل | 8 V 5G UW |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €590 |
بدنه
| ارتفاع | 171.9 میلیمتر (6.77 اینچ) |
| عرض | 78.6 میلیمتر (3.09 اینچ) |
| ضخامت | 9 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 230 گرم (8.11 اونس) |
| رنگها | شهاب خاکستری |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.81 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 386 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 82.9% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 765G |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 620 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 64GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.72" اندازه سنسور PDAF 12 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 120° ( اولتراواید ) ، 1.4 μm ، 1/2.43" اندازه سنسور فلش خودکار 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید اپتیک Zeiss |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/240 fps 720p @ 960 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 24 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) ، 0.9 μm ، 1/2.8" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) اپتیک Zeiss |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G 2.4/1.2 Gbps, LTE (4CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b46 (5200), b66 (1700 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n2 (1900), n5 (850), n66 (2100), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Nokia 8 V 5G UW
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Nokia 8 V 5G UW
سوالات متداول
-
قیمت Nokia 8 V 5G UW چقدر است؟
قیمت Nokia 8 V 5G UW €590 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Nokia 8 V 5G UW چیست؟
Nokia 8 V 5G UW بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 عرضه شد.
-
آیا Nokia 8 V 5G UW در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Nokia 8 V 5G UW در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Nokia 8 V 5G UW چقدر است؟
وزن Nokia 8 V 5G UW حدود 230 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Nokia 8 V 5G UW چیست؟
اندازه صفحهنمایش Nokia 8 V 5G UW 6.81 اینچ است.
-
آیا Nokia 8 V 5G UW از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Nokia 8 V 5G UW از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n2, n5, n66, n260, n261
-
Nokia 8 V 5G UW چند دوربین دارد؟
Nokia 8 V 5G UW دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.