Nokia 2.1
مشخصات Nokia 2.1
مشخصات کلی
| برند | Nokia |
| مدل | 2.1 |
| نام مستعار مدل | TA-1080 (بینالمللی) TA-1092 (بینالمللی) TA-1084 (بینالمللی) TA-1093 (بینالمللی) TA-1086 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 اوت 2018 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 اوت 2018 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €100 |
بدنه
| ارتفاع | 153.6 میلیمتر (6.05 اینچ) |
| عرض | 77.6 میلیمتر (3.06 اینچ) |
| ضخامت | 9.7 میلیمتر (0.38 اینچ) |
| وزن | 174 گرم (6.14 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک فریم: آلومینیوم جلو: شیشه Gorilla 3 |
| رنگها | آبی\/مسی ، آبی\/نقره ای ، خاکستری\/نقره ای |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5.5 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1280 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| تراکم پیکسلی | 267 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 70% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 3 |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 425 |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 308 |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 8GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 8GB 1GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 8.1 (Oreo) ، قابل ارتقاء به Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل فلاش خودکار |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته جبران نوردهی تشخیص چهره برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Nokia 2.1
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Nokia 2.1
سوالات متداول
-
قیمت Nokia 2.1 چقدر است؟
قیمت Nokia 2.1 €100 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Nokia 2.1 چیست؟
Nokia 2.1 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 اوت 2018 عرضه شد.
-
آیا Nokia 2.1 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Nokia 2.1 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Nokia 2.1 چقدر است؟
وزن Nokia 2.1 حدود 174 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Nokia 2.1 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Nokia 2.1 5.5 اینچ است.
-
Nokia 2.1 چند دوربین دارد؟
Nokia 2.1 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.