Motorola Tab G20
مشخصات Motorola Tab G20
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Tab G20 |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 |
| تاریخ عرضه | شنبه ، 02 اکتبر 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €130 |
بدنه
| ارتفاع | 199.1 میلیمتر (7.84 اینچ) |
| عرض | 121.8 میلیمتر (4.80 اینچ) |
| ضخامت | 8.2 میلیمتر (0.32 اینچ) |
| وزن | 305 گرم (10.76 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: آلومینیوم فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | رنگ خاکستری پلاتینیوم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | TDDI IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 8 اینچ |
| رزولوشن | 800 × 1280 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| تراکم پیکسلی | 189 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 76.5% |
| حداکثر روشنایی | 350 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22T |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.3 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 3GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 3GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل فلاش خودکار |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 2 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5100 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Tab G20
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Tab G20 چقدر است؟
قیمت Motorola Tab G20 €130 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Tab G20 چیست؟
Motorola Tab G20 بهصورت رسمی در تاریخ شنبه ، 02 اکتبر 2021 عرضه شد.
-
آیا Motorola Tab G20 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Tab G20 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Tab G20 چقدر است؟
وزن Motorola Tab G20 حدود 305 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Tab G20 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Tab G20 8 اینچ است.
-
آیا Motorola Tab G20 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Motorola Tab G20 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Motorola Tab G20 چند دوربین دارد؟
Motorola Tab G20 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.