Motorola Razr 70
مشخصات Motorola Razr 70
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Razr 70 |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €920 |
بدنه
| ارتفاع | 171.3 میلیمتر (6.74 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 7.3 میلیمتر (0.29 اینچ) |
| وزن | 188 گرم (6.63 اونس) |
| جنس بدنه | فریم: آلومینیوم جلو: پلاستیک (باز شده) |
| رنگها | سبز ، خاکستری ، صورتی ، سفید |
| مقاومت | مقاوم در برابر آب (تا 1.5 متر به مدت 30 دقیقه) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP48 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | تاشو LTPO AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.9 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2640 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 413 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 84.9% |
| حداکثر روشنایی | 3000 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass Victus ، مطابق با MIL-STD-810H |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحهنمایش لمسی خازنی Dolby Vision HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Mediatek Dimensity 7400X |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 4 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2600 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G615 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.7 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" اندازه سنسور تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 122° ( اولتراواید ) ، 1.28 μm ، 1/2.76" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 32 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( واید ) ، 0.7 μm ، 1/3.14" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 4800 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| بلوتوث | بله, v5.4 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | Dolby Atmos ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Razr 70
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Razr 70 چقدر است؟
قیمت Motorola Razr 70 €920 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Razr 70 چیست؟
Motorola Razr 70 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 29 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا Motorola Razr 70 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Razr 70 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Razr 70 چقدر است؟
وزن Motorola Razr 70 حدود 188 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Razr 70 6.9 اینچ است.
-
آیا Motorola Razr 70 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Razr 70 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
Motorola Razr 70 چند دوربین دارد؟
Motorola Razr 70 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.