Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
مشخصات Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Moto G Stylus 5G (2022) |
| نام مستعار مدل | XT2215 (بینالمللی) XT2215-1 (بینالمللی) XT2215-2 (بینالمللی) XT2215-3 (بینالمللی) XT2215-4 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 22 آوریل 2022 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 27 آوریل 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | $78.44 |
بدنه
| ارتفاع | 168.9 میلیمتر (6.65 اینچ) |
| عرض | 75.8 میلیمتر (2.98 اینچ) |
| ضخامت | 9.3 میلیمتر (0.37 اینچ) |
| وزن | 215 گرم (7.58 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک قاب: پلاستیک جلو: شیشه |
| رنگها | Seafoam Green ، آبی استیل |
| ویژگیهای طراحی | پشتیبانی از قلم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.8 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2460 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.8% |
| محافظ نمایشگر | طراحی آبگریز |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 695 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 619 |
| رم | 4GB ، 6GB ، 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نسخهها | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) ، قابل ارتقاء به Android 13 (Tiramisu) ، برنامهریزی شده برای ارتقاء به Android 13 (Tiramisu) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 26 mm ( واید ) ، 0.64 μm تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 118° ( اولتراواید ) ، 1.12 μm 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30/60 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n26 (850), n29 (700), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Moto G Stylus 5G (2022) چقدر است؟
قیمت Motorola Moto G Stylus 5G (2022) $78.44 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Moto G Stylus 5G (2022) چیست؟
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 27 آوریل 2022 عرضه شد.
-
آیا Motorola Moto G Stylus 5G (2022) در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Moto G Stylus 5G (2022) در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Moto G Stylus 5G (2022) چقدر است؟
وزن Motorola Moto G Stylus 5G (2022) حدود 215 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto G Stylus 5G (2022) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto G Stylus 5G (2022) 6.8 اینچ است.
-
آیا Motorola Moto G Stylus 5G (2022) از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Moto G Stylus 5G (2022) از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n5, n12, n14, n26, n29, n30, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) چند دوربین دارد؟
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.