Motorola Moto E6 Plus
مشخصات Motorola Moto E6 Plus
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Moto E6 Plus |
| نام مستعار مدل | PAGA0004 (بینالمللی) PAGA0004IN (بینالمللی) PAGA0033IN (بینالمللی) PAGA0033 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 16 سپتامبر 2019 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 16 سپتامبر 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €200 |
بدنه
| ارتفاع | 155.6 میلیمتر (6.13 اینچ) |
| عرض | 73.1 میلیمتر (2.88 اینچ) |
| ضخامت | 8.6 میلیمتر (0.34 اینچ) |
| وزن | 149 گرم (5.26 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک قاب: پلاستیک جلو: شیشه |
| رنگها | رنگ گیلاس روشن ، قرمز تیره ، رنگ گرافیت جلا |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.1 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1560 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 282 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 80.3% |
| محافظ نمایشگر | پوشش آبگریز |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 2GB ، 4GB |
| حافظه داخلی | 32GB ، 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 2GB RAM 64GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 1.12 μm ، 1/3.1" اندازه سنسور PDAF 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 3000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | قابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Motorola Moto E6 Plus
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Motorola Moto E6 Plus
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Moto E6 Plus چقدر است؟
قیمت Motorola Moto E6 Plus €200 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Moto E6 Plus چیست؟
Motorola Moto E6 Plus بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 16 سپتامبر 2019 عرضه شد.
-
آیا Motorola Moto E6 Plus در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Motorola Moto E6 Plus در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Motorola Moto E6 Plus چقدر است؟
وزن Motorola Moto E6 Plus حدود 149 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto E6 Plus چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Moto E6 Plus 6.1 اینچ است.
-
Motorola Moto E6 Plus چند دوربین دارد؟
Motorola Moto E6 Plus دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.