Motorola Edge+ (2023)
مشخصات Motorola Edge+ (2023)
مشخصات کلی
| برند | Motorola |
| مدل | Edge+ (2023) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 02 مهٔ 2023 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 19 مهٔ 2023 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | $249.99 |
بدنه
| ارتفاع | 161.2 میلیمتر (6.35 اینچ) |
| عرض | 74 میلیمتر (2.91 اینچ) |
| ضخامت | 8.6 میلیمتر (0.34 اینچ) |
| وزن | 203 گرم (7.16 اونس) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 |
نمایشگر
| اندازه نمایشگر | 6.67 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 165 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 90% |
| حداکثر روشنایی | 1300 cd/m² |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 4 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3.36 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 740 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 4.0 |
| نسخهها | 512GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 13 (Tiramisu) ، قابل ارتقاء به Android 14 (Upside Down Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/1.55" اندازه سنسور 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.6 ( تلهفوتو ) ، 1.22 μm ، x2 زوم اپتیکال ، 1/2.93" اندازه سنسور 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 114° ( اولتراواید ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" اندازه سنسور |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 60 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) ، 0.61 μm ، 1/2.8" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5100 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 68 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 7 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| بلوتوث | بله, v5.3 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | خیر |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Motorola Edge+ (2023)
سوالات متداول
-
قیمت Motorola Edge+ (2023) چقدر است؟
قیمت Motorola Edge+ (2023) $249.99 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Motorola Edge+ (2023) چیست؟
Motorola Edge+ (2023) بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 19 مهٔ 2023 عرضه شد.
-
آیا Motorola Edge+ (2023) در فروشگاهها موجود است؟
بله، Motorola Edge+ (2023) در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Motorola Edge+ (2023) چقدر است؟
وزن Motorola Edge+ (2023) حدود 203 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Motorola Edge+ (2023) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Motorola Edge+ (2023) 6.67 اینچ است.
-
آیا Motorola Edge+ (2023) از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Motorola Edge+ (2023) از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
Motorola Edge+ (2023) چند دوربین دارد؟
Motorola Edge+ (2023) دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.