Meizu 16T
مشخصات Meizu 16T
مشخصات کلی
| برند | Meizu |
| مدل | 16T |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €250 |
بدنه
| ارتفاع | 159.6 میلیمتر (6.28 اینچ) |
| عرض | 78.2 میلیمتر (3.08 اینچ) |
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 183 گرم (6.46 اونس) |
| رنگها | آبی ، سبز ، نارنجی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | Super AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.5 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2232 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 382 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.2% |
| حداکثر روشنایی | 430 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 855 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.84 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 640 |
| رم | 6GB ، 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.0 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
| رابط کاربری | Flyme 8 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 24 mm ( واید ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" اندازه سنسور PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 15 mm ( اولتراواید ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" اندازه سنسور PDAF 5 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ، 23 mm ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/5.0" اندازه سنسور PDAF |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30/60 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4500 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE (6CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Meizu 16T
سوالات متداول
-
قیمت Meizu 16T چقدر است؟
قیمت Meizu 16T €250 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Meizu 16T چیست؟
Meizu 16T بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 عرضه شد.
-
آیا Meizu 16T در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Meizu 16T در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Meizu 16T چقدر است؟
وزن Meizu 16T حدود 183 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Meizu 16T چیست؟
اندازه صفحهنمایش Meizu 16T 6.5 اینچ است.
-
Meizu 16T چند دوربین دارد؟
Meizu 16T دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.