LG W11
مشخصات LG W11
مشخصات کلی
| برند | LG |
| مدل | W11 |
| نام مستعار مدل | LM-K310IM (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 06 نوامبر 2020 |
| وضعیت | لغو شده |
| قیمت | €110 |
بدنه
| ارتفاع | 166.2 میلیمتر (6.54 اینچ) |
| عرض | 76.3 میلیمتر (3.00 اینچ) |
| ضخامت | 8.4 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| رنگها | آبی نیمه شب |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.52 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1600 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 269 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 80.9% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 3GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 3GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل ( واید ) PDAF 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر LG W11
سوالات متداول
-
قیمت LG W11 چقدر است؟
قیمت LG W11 €110 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
آیا LG W11 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، LG W11 در فروشگاهها در دسترس نیست زیرا لغو شده است.
-
اندازه صفحهنمایش LG W11 چیست؟
اندازه صفحهنمایش LG W11 6.52 اینچ است.
-
LG W11 چند دوربین دارد؟
LG W11 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.