LG K51S
مشخصات LG K51S
مشخصات کلی
| برند | LG |
| مدل | K51S |
| نام مستعار مدل | LMK510EMW (بینالمللی) LM-K510EMW (بینالمللی) LM-K510 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 27 آوریل 2020 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 27 آوریل 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €200 |
بدنه
| ارتفاع | 165.2 میلیمتر (6.50 اینچ) |
| عرض | 76.7 میلیمتر (3.02 اینچ) |
| ضخامت | 8.3 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 194 گرم (6.84 اونس) |
| رنگها | آبی ، صورتی ، قرمز ، تیتانیوم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.55 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1600 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 282 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 73.8% |
| محافظ نمایشگر | مطابق با MIL-STD-810G ، شیشه ضد خش |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P35 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 16 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2300 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 3GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 64GB 3GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 32 مگاپیکسل ( واید ) PDAF 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 115° ( اولتراواید ) 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، 1.12 μm ، 1/3.1" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | DLNA ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای LG K51S
بررسیهای ویدیویی
تصاویر LG K51S
سوالات متداول
-
قیمت LG K51S چقدر است؟
قیمت LG K51S €200 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه LG K51S چیست؟
LG K51S بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 27 آوریل 2020 عرضه شد.
-
آیا LG K51S در فروشگاهها موجود است؟
خیر، LG K51S در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن LG K51S چقدر است؟
وزن LG K51S حدود 194 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش LG K51S چیست؟
اندازه صفحهنمایش LG K51S 6.55 اینچ است.
-
آیا LG K51S از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، LG K51S از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
LG K51S چند دوربین دارد؟
LG K51S دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.