Lenovo Z6
مشخصات Lenovo Z6
مشخصات کلی
| برند | Lenovo |
| مدل | Z6 |
| نام مستعار مدل | L78121 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 09 ژوئیهٔ 2019 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 09 ژوئیهٔ 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €250 |
بدنه
| ارتفاع | 157 میلیمتر (6.18 اینچ) |
| عرض | 74.5 میلیمتر (2.93 اینچ) |
| ضخامت | 8 میلیمتر (0.31 اینچ) |
| وزن | 159 گرم (5.61 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: شیشه Gorilla |
| رنگها | آبی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | Super AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.39 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 403 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.7% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی HDR10 صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 730 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 8 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 470 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 618 |
| رم | 6GB ، 8GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.1 |
| نسخهها | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
| رابط کاربری | ZUI 11 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 24 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 0.9 μm ، 1/2.8" اندازه سنسور PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( تلهفوتو ) ، x2 زوم اپتیکال PDAF 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ، 26 mm ( واید ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" اندازه سنسور |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 15 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Lenovo Z6
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Lenovo Z6
سوالات متداول
-
قیمت Lenovo Z6 چقدر است؟
قیمت Lenovo Z6 €250 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Lenovo Z6 چیست؟
Lenovo Z6 بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 09 ژوئیهٔ 2019 عرضه شد.
-
آیا Lenovo Z6 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Lenovo Z6 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Lenovo Z6 چقدر است؟
وزن Lenovo Z6 حدود 159 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Lenovo Z6 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Lenovo Z6 6.39 اینچ است.
-
Lenovo Z6 چند دوربین دارد؟
Lenovo Z6 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.