Lenovo Yoga Smart Tab
مشخصات Lenovo Yoga Smart Tab
مشخصات کلی
| برند | Lenovo |
| مدل | Yoga Smart Tab |
| نام مستعار مدل | YT-X705X (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €320 |
بدنه
| وزن | 580 گرم (20.46 اونس) |
| رنگها | رنگ خاکستری آهنی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 10.1 اینچ |
| رزولوشن | 1200 × 1920 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| تراکم پیکسلی | 224 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 73.6% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 439 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 505 |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل فلاش خودکار |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 7000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| شبکههای موبایل | خیر |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | خیر |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Lenovo Yoga Smart Tab
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Lenovo Yoga Smart Tab
سوالات متداول
-
قیمت Lenovo Yoga Smart Tab چقدر است؟
قیمت Lenovo Yoga Smart Tab €320 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Lenovo Yoga Smart Tab چیست؟
Lenovo Yoga Smart Tab بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 01 اکتبر 2019 عرضه شد.
-
آیا Lenovo Yoga Smart Tab در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Lenovo Yoga Smart Tab در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Lenovo Yoga Smart Tab چقدر است؟
وزن Lenovo Yoga Smart Tab حدود 580 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Lenovo Yoga Smart Tab چیست؟
اندازه صفحهنمایش Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 اینچ است.
-
Lenovo Yoga Smart Tab چند دوربین دارد؟
Lenovo Yoga Smart Tab دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.