Honor 500 Smart
مشخصات Honor 500 Smart
مشخصات کلی
| برند | Honor |
| مدل | 500 Smart |
| نام مستعار مدل | LNA-NX1 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 09 آوریل 2026 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 09 آوریل 2026 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €240 |
بدنه
| ارتفاع | 167 میلیمتر (6.57 اینچ) |
| عرض | 77 میلیمتر (3.03 اینچ) |
| ضخامت | 7.9 میلیمتر (0.31 اینچ) |
| وزن | 186 گرم (6.56 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز روشن |
| مقاومت | محافظت در برابر گرد و غبار و مقاوم در برابر آب (در برابر پاشش آب) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP54 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.75 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1600 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 90 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 260 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.5% |
| حداکثر روشنایی | 450 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه آلومینوسیلیکات |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 6300 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
| رابط کاربری | MagicOS 10 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5260 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 15 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.3 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Honor 500 Smart
سوالات متداول
-
قیمت Honor 500 Smart چقدر است؟
قیمت Honor 500 Smart €240 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Honor 500 Smart چیست؟
Honor 500 Smart بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 09 آوریل 2026 عرضه شد.
-
آیا Honor 500 Smart در فروشگاهها موجود است؟
بله، Honor 500 Smart در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Honor 500 Smart چقدر است؟
وزن Honor 500 Smart حدود 186 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Honor 500 Smart چیست؟
اندازه صفحهنمایش Honor 500 Smart 6.75 اینچ است.
-
آیا Honor 500 Smart از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Honor 500 Smart از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2
-
Honor 500 Smart چند دوربین دارد؟
Honor 500 Smart دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.