Honor 200 Pro
مشخصات Honor 200 Pro
مشخصات کلی
| برند | Honor |
| مدل | 200 Pro |
| نام مستعار مدل | ELP-AN00 (بینالمللی) ELP-NX9 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 27 مهٔ 2024 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 31 مهٔ 2024 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €339 $437.45 |
بدنه
| ارتفاع | 163.3 میلیمتر (6.43 اینچ) |
| عرض | 75.2 میلیمتر (2.96 اینچ) |
| ضخامت | 8.2 میلیمتر (0.32 اینچ) |
| وزن | 199 گرم (7.02 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، صورتی ، سفید |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP65 ، IP55 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | OLED |
| اندازه نمایشگر | 6.78 اینچ |
| رزولوشن | 1224 × 2700 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 437 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 90.8% |
| حداکثر روشنایی | 4000 cd/m² |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ 3840Hz PWM Dimming صفحه نمایش لمسی خازنی HDR صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 4 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 3.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| نوع رم | LPDDR5X |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 735 |
| رم | 12GB ، 16GB |
| حافظه داخلی | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 14 (Upside Down Cake) ، با حداکثر 4 بهروزرسانی عمده Android |
| رابط کاربری | MagicOS 8 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.9 ( واید ) ، 1.2 μm ، 1/1.3" اندازه سنسور تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( تلهفوتو ) ، x2.5 زوم اپتیکال تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) PDAF 12 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 112° ( اولتراواید ) فوکوس خودکار (AF) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS ، تثبیتکننده نوری تصویر (OIS) |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/2.1 ( واید ) 2 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( حسگر عمق ) |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Si/C Li-Ion |
| ظرفیت | 5200 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 100 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 66 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس شارژ بیسیم معکوس شارژ سیمی از 0 تا 100٪ در 41 دقیقه (طبق اعلام) شارژ سیمی از 0 تا 60٪ در 15 دقیقه (طبق اعلام) شارژ بیسیم از 0 تا 64٪ در 30 دقیقه (طبق اعلام) |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.3 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS (B1I & B1C) ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور نزدیکی اولتراسونیک حسگر اثر انگشت نوری زیر نمایشگر |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Honor 200 Pro
سوالات متداول
-
قیمت Honor 200 Pro چقدر است؟
قیمت Honor 200 Pro $437.45 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Honor 200 Pro چیست؟
Honor 200 Pro بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 31 مهٔ 2024 عرضه شد.
-
آیا Honor 200 Pro در فروشگاهها موجود است؟
بله، Honor 200 Pro در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Honor 200 Pro چقدر است؟
وزن Honor 200 Pro حدود 199 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Honor 200 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش Honor 200 Pro 6.78 اینچ است.
-
آیا Honor 200 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Honor 200 Pro از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2
-
Honor 200 Pro چند دوربین دارد؟
Honor 200 Pro دارای دوربین سهگانه در پشت و یک دوربین دوگانه برای سلفی است.