HMD Vibe 2
مشخصات HMD Vibe 2
مشخصات کلی
| برند | HMD |
| مدل | Vibe 2 |
| وضعیت | شایعهشده |
| قیمت | €80 |
بدنه
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک قاب: پلاستیک جلو: شیشه |
| رنگها | آبی ، صورتی ، رنگ بنفش |
| مقاومت | ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر آب (در برابر پاشش آب) |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP64 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.75 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1640 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 265 ppi |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc T8200 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2300 MHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| رم | 4GB ، 6GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 16 (Baklava) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 50 مگاپیکسل ( واید ) 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
باتری
| ظرفیت | 6000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای دوگانه |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر HMD Vibe 2
سوالات متداول
-
قیمت HMD Vibe 2 چقدر است؟
قیمت HMD Vibe 2 €80 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
آیا HMD Vibe 2 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، HMD Vibe 2 هنوز عرضه نشده و در فروشگاههای رسمی موجود نیست.
-
اندازه صفحهنمایش HMD Vibe 2 چیست؟
اندازه صفحهنمایش HMD Vibe 2 6.75 اینچ است.
-
آیا HMD Vibe 2 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، HMD Vibe 2 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78
-
HMD Vibe 2 چند دوربین دارد؟
HMD Vibe 2 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.