Energizer Power Max P490S
مشخصات Energizer Power Max P490S
مشخصات کلی
| برند | Energizer |
| مدل | Power Max P490S |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 اوت 2018 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 اوت 2018 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €130 |
بدنه
| ارتفاع | 139 میلیمتر (5.47 اینچ) |
| عرض | 65.8 میلیمتر (2.59 اینچ) |
| ضخامت | 12 میلیمتر (0.47 اینچ) |
| وزن | 139 گرم (4.90 اونس) |
| رنگها | سیاه |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | TFT |
| اندازه نمایشگر | 4.95 اینچ |
| رزولوشن | 480 × 960 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 217 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 69.1% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT6739WA |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.5 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 1.5 GHz – Cortex-A534x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8100 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 16GB 2GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDHC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 8.1 (Oreo) |
| خدمات Google Play | بله |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 8 مگاپیکسل فلش خودکار 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED Dual-Tone |
| امکانات | پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.0 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Energizer Power Max P490S
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Energizer Power Max P490S
سوالات متداول
-
قیمت Energizer Power Max P490S چقدر است؟
قیمت Energizer Power Max P490S €130 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Energizer Power Max P490S چیست؟
Energizer Power Max P490S بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 اوت 2018 عرضه شد.
-
آیا Energizer Power Max P490S در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Energizer Power Max P490S در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Energizer Power Max P490S چقدر است؟
وزن Energizer Power Max P490S حدود 139 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Energizer Power Max P490S چیست؟
اندازه صفحهنمایش Energizer Power Max P490S 4.95 اینچ است.
-
Energizer Power Max P490S چند دوربین دارد؟
Energizer Power Max P490S دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.
-
آیا میتوانم از خدمات Google Play در Energizer Power Max P490S استفاده کنم؟
بله، خدمات Google Play بهطور کامل در Energizer Power Max P490S پشتیبانی میشود.