Energizer Hard Case G5
مشخصات Energizer Hard Case G5
مشخصات کلی
| برند | Energizer |
| مدل | Hard Case G5 |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 01 ژوئن 2021 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 20 سپتامبر 2021 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €500 |
بدنه
| ارتفاع | 167.7 میلیمتر (6.60 اینچ) |
| عرض | 78.2 میلیمتر (3.08 اینچ) |
| ضخامت | 13.7 میلیمتر (0.54 اینچ) |
| رنگها | سیاه |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP69 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.3 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 409 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 74.3% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 5 ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.2 متر) |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحهنمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 800U |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.4 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC3 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 48 مگاپیکسل ( واید ) فوکوس خودکار (AF) 20 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ( اولتراواید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Energizer Hard Case G5
سوالات متداول
-
قیمت Energizer Hard Case G5 چقدر است؟
قیمت Energizer Hard Case G5 €500 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Energizer Hard Case G5 چیست؟
Energizer Hard Case G5 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 20 سپتامبر 2021 عرضه شد.
-
آیا Energizer Hard Case G5 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Energizer Hard Case G5 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
اندازه صفحهنمایش Energizer Hard Case G5 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Energizer Hard Case G5 6.3 اینچ است.
-
آیا Energizer Hard Case G5 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Energizer Hard Case G5 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
Energizer Hard Case G5 چند دوربین دارد؟
Energizer Hard Case G5 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.