Doogee S98
مشخصات Doogee S98
مشخصات کلی
| برند | Doogee |
| مدل | S98 |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 18 مارس 2022 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 28 مارس 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €350 |
بدنه
| ارتفاع | 172 میلیمتر (6.77 اینچ) |
| عرض | 82 میلیمتر (3.23 اینچ) |
| ضخامت | 15.5 میلیمتر (0.61 اینچ) |
| وزن | 320 گرم (11.29 اونس) |
| رنگها | سیاه ، نارنجی ، قرمز |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.3 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2340 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 409 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 69.1% |
| حداکثر روشنایی | 500 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio G96 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.05 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 256GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) |
| خدمات Google Play | بله |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 130° ( اولتراواید ) 20 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( دید در شب ) 2 چراغ مادون قرمز |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p fps 1080p fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p fps |
باتری
| ظرفیت | 6000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 33 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 15 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Doogee S98
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Doogee S98
سوالات متداول
-
قیمت Doogee S98 چقدر است؟
قیمت Doogee S98 €350 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Doogee S98 چیست؟
Doogee S98 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 28 مارس 2022 عرضه شد.
-
آیا Doogee S98 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Doogee S98 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Doogee S98 چقدر است؟
وزن Doogee S98 حدود 320 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Doogee S98 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Doogee S98 6.3 اینچ است.
-
آیا Doogee S98 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Doogee S98 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Doogee S98 چند دوربین دارد؟
Doogee S98 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.
-
آیا میتوانم از خدمات Google Play در Doogee S98 استفاده کنم؟
بله، خدمات Google Play بهطور کامل در Doogee S98 پشتیبانی میشود.